Український виробник, що турбується про здоров’я ваших бджіл.

Beewell – це компанія, яка швидко розвивається та співпрацює з різними виробниками, які займають провідне місце на ринку. Компанія працює над виготовленням ветеринарних препаратів, завдяки сучасному підходу до ведення бізнесу і добре злагодженому колективу ми створюємо препарати для догляду та лікування бджіл, оскільки прагнемо постійно розвивається та стежити за сучасними тенденціями бджолярського ринку! На сайті beewell.com.ua. Ви завжди зможете ознайомитись та придбати препарати за роздрібними та гуртовими цінами, а також отримати консультацію ветеринарного лікаря. Уся продукція нашої компанії сертифікована та є екологічною, розроблена відповідно до міжнародних стандартів за найвищою технологією. Усі препарати виготовлені з комплексу натуральних складників і якісної сировини, у них відсутні антибіотики та шкідливі домішки.

Наша продукція рекомендована та успішно апробована у польових умовах Асоціацією Матководів України під керівництвом Доскоча Івана Михайловича. Проводиться постійна співпраця з Асоціацією Матководів над вдосконаленням і розробкою нових препаратів та їх впровадження у застосування.

Продукцію виробництва BeeWell також можна придбати у наших партнерів “Гарбузовий вулик”

Наші переваги

  • Постійна наявність готової продукції.
  • Своєчасна відправка у всі регіони України відбувається Укрпоштою, Новою Поштою, Делівері, Гюнсел та кур’єрська доставка.
  • Забезпечення рекламно-інформаційними матеріалами.
  • Безкоштовна консультація лікаря ветеринарної медицини.
  • Співпраця з провідними виробниками.
  • Співпраця з Асоціацією Матководів України.